Stokrotki : JZK Wiarus 5:4 (3:3)

Rakoczy (br.), Bałdyga 1, Bielecki 1, Chodziński, Czurakowski 1, Glod, Haryński, Kołecki, Zboch 2

Jankowski (kontuzja)

To już 5. z rzędu mecz, w którym zdobywamy punkty, a w następnym również zainkasujemy 3, ponieważ z Blues ENERGO ZET wygramy walkowerem. 1. połowa przypominała walkę bokserską, w której zawodnicy nie stosują gardy. Wymiana ciosów skończyła się remisem 3:3. Rywal dwukrotnie wychodził na prowadzenie, a my za sprawą Roberta Czurakowskiego, Piotra Bałdygi i Łukasza Zbocha zdołaliśmy wyrównać. Na szczęście w 2. odsłonie powróciliśmy do stylu, który w tym sezonie charakteryzuje nasze poczynania, a więc spokojne rozgrywanie piłki na własnej połowie z wykorzystaniem bramkarza, przygotowywanie sytuacji strzeleckich w ataku pozycyjnym oraz błyskawiczna kontra. Ten sposób zaowocował zdobyciem dwóch kolejnych bramek przez Macieja Bileckiego i Łukasza Zbocha. Rywal w ostatniej akcji zdobył tzw. „gola do szatni”.